Слідкуйте за нами

Команда Франко-Української Асоціації «Ідеї без Кордонів» працює у декількох напрямках, щоб охопити максимальну кількість принципово важливих запитів про допомогу з постраждалих регіонів України та запитів українців, які приїхали до Франції у пошуках захисту та підтримки. 

На допомогу українцям в Україні працюють такі напрямки:

Медичний

Ми відправляємо ліки, медичне обладнання та мобільні шпиталі 

Гуманітарний

Їжа, одяг, засоби гігієни, побутові прилади та багато іншого та вкрай необхідного регулярно відправляється до України 

Культурний

Цим фронтом робіт ми виконуємо одразу дві місії. Перша - ми знайомимо французьке суспільство з українською культурою та збагачуємо культурні зв‘язки між нашими країнами. Друга - ми приймаємо пожертви, які спрямовані на покриття потреб людей з постраждалих регіонів України. 

Для підтримки земляків у Франції ми проводимо: 

  • Просвітницькі проєкти, на яких ми розповідаємо про найактуальніші питання, які постають перед українцями у Франції: пошук роботи, відкриття власної справи, українська школа для дітей, курси вивчення французької мови, медичні питання та консультації з психологами. 
  • Ми провели ряд рятувальних експедицій, завдяки яким багато українських родин перебувають у безпеці у гостинній Франції. 
  • Також, ми організовуємо та беремо участь у маніфестаціях, конгресах, засіданнях та офіційних зустрічах, спрямованих на налагодження більш тісних робочих та дружніх відносин між Україною та Францією, за для подальшої співпраці, допомоги Україні та її відбудови після, ми віримо, її Перемоги! 

Друзі, ми відкриті до дружби та співпраці!

Потребуєте допомоги, або маєте сили, змогу та бажання допомогти? Пишіть нам. Ми чекаємо на Вас